قوانین و مقررات

قوانین و مقررات نایس لیدی


قوانین ثبت نظر

مشتریان محترم می‌بایست نظرات خود را در قالب همان محصول درباره کیفیت و تجربه استفاده از محصول بنویسند و از گذاشتن نظرات نا مرتبط با محصول خوداری کنند.


ماده 1 )قوانین خرید محصول

در قسمت آدرس ، آدرس دقیق محل تحویل کالا را تعیین کنید.
در قسمت زمان تحویل کالا ، تاریخ و ساعت مورد نیاز که می‌توانید در آن زمان آماده تحویل کالا باشید را وارد کنید.
مشتریان محترم می‌بایست در زمان معین شده در مکان تعیین شده حاضر باشد ، در غیر این صورت سفارش منقضی می‌گردد.


ماده 2 )ارسال کالا

سفارشات در اکثر شهرستان های استان یزد صرفا توسط ناوگان سفیران نایس لیدی یا از طریق پست برای شهرستان ارسال می‌گردد و مشتریان می توانند از بین روش ارسال فوری زیر یک ساعت و ارسال زمان دار، یکی را انتخاب نمایند.
مشتریان محترم موظف هستند در حضور سفیر نایس لیدی و قبل از امضاء رسید تحویل کالا ، از سلامت بسته بندی و سلامت ظاهری کالا مطمئن گردند و در صورتیکه کالا از نظر بسته بندی و یا سلامت ظاهری دارای ایراد باشد ، ضمن تحویل نگرفتن آن و درخواست صورتجلسه ، بلافاصله موضوع را به پشتیبانی اطلاع دهند.
طبق قوانین فروشگاه ، در سفارش هایی که پرداخت آنها در محل مشخص گردیده است ، قبل از تحویل کالا ، ابتدا لازم است که مبلغ فاکتور را تسویه و سپس کالا تحویل گیرند. پس از تسویه وجه فاکتور ، مشتری در حضور سفیر نماینده نایس لیدی فرصت خواهد داشت تا کالای خود را از نظر سلامت ظاهری بررسی و سپس رسید تحویل ظاهری کالا را امضاء نماید.


ماده 3 )حق مالکیت مادی و معنوی

کلیه محتوای سایت صرفاً متعلق به فروشگاه نایس لیدی بوده و هرگونه کپی برداری و استفاده شخصی یا تجاری از آن بدون کسب مجوز مکتوب از فروشگاه غیر مجاز و پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.


ماده 4 )اختیارات فروشگاه

فروشگاه همواره خود را مجاز و مختار می‌داند که نسبت به ایجاد تغییرات دلخواه در سایت از جمله تغییرات فنی و ظاهری ، تغییر محتوا و اطلاعات سایت ، تغییر خدمات و نحوه ارائه آن ، تغییر در سیاست ها ، حقوق و قوانین اقدام نماید.
فروشگاه در هر زمانی اختیار را دارد که بنا به مصالح خود ، ارائه سرویس به مشتریان و برقراری ارتباط با آنان را متوقف و نسبت به تغییر یا حذف کلیه مطالب یا خدمات خویش اقدام نماید.
سایت نایس لیدی به جز آدرس www.niceladymall.ir و www.hesemandegar.com هیچ گونه مرجع رسمی دیگری ندارد. درصورتیکه سایت بخواهد از طرق دیگری با مشتریان خود ارتباط برقرار نماید ، حتماً آن را به صورت رسمی اطلاع رسانی خواهد کرد لذا در مقابل زیان های ناشی از تماس مشتریان با هرگونه راه ارتباطی غیرمجاز که از نام نایس لیدی استفاده نموده باشند ، پاسخگو نخواهد بود.


ماده 5 )امکان خطا در قیمت ها و مطالب سا یت

فروشگاه همواره سعی می نماید که قیمت‌ها و مطالب کالاها را به درستی و با حداقل خطا در سایت وارد نماید. اما از آنجائیکه این قیمت‌ها و مطالب توسط اپراتورها وارد سایت می‌گردند ، همواره امکان خطای انسانی در ورود اطلاعات وجود خواهد داشت. لذا در مواقعی که این قیمت‌ها به اشتباه وارد سایت شده باشند هیچگونه تعهدی برای فروشگاه برای فروش کالا به همان قیمت اشتباه ایجاد نخواهد نمود.


ماده 6 )امنیت حساب

حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی ، کاربران نباید اطلاعات امنیتی حساب خود را را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد ، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پنل کاربری در قسمت پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.
مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق الذکر توسط کاربر باشد ، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه نایس لیدی را از خود سلب میکند. نایس لیدی هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضائی یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.